Audio

Cani Lazoja - Tequilla (remix)  (Feat. Soni Malaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/12/2008

2008-12-07T23:51:23

Featuring

Soni Malaj



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tequilla (remix)" kënduar nga Cani Lazoja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Cani Lazoja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Cani Lazoja:

Më Shumë...