Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Cani Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Cani Shabani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 12 Nëntor 2017, Cani Shabani publikon videoklipin "Te Vendi Vjeter". Në vitin 2019, Cani Shabani publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Besmir Spahiu

Albion Bucolli

Naim Bucaliu

Ibraim Omura

Qemal Stafasani

Afrim Spahiu

Malvin Terziu

Ferki Veseli

Arbnor Dulla

Fidaim Gashi


Tags: Cani Shabani, Hasan Shabani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet