Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Cani Shabani
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Ditëlindja:
  • 2 Shtator
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Cani Shabani është këngëtar. Më datë 12 Nëntor 2017, Cani Shabani publikon videoklipin "Te Vendi Vjeter".

Në vitin 2019, Cani Shabani publikon albumin "Live 2019".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet