Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - Fik Fik Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ahh t'qi t shkoqi a je tu ni ?
edhe unn tyy hhaahaa
maama ngojj
joo se nuk diii

gjumu n beat ti zemer boma drit
yeah hajde dridhu zemer edhe
kallxoma dhipin se po luj une me ty
sha pom qohet po boj hajde kurvo bonu gati e ta jap n goj
edhe bone triken qashtu
qysh une du nese lodhesh
kallxo se muj met urrzu
ma mir zhvallma temin se ta
japi me forc pot qi nonen me naj guri e pi plas nervat e kokes
sillmnu hot kurva se po du un me ju qi sillmu hot kurva kejt mrena me jav shti a pi din kto procedura ajde kallxomi lirisht muni me rikthy nese ju doni.
(veq gjysa :P)


Ky tekst u dërgua nga Shqiprim Aka Big`genion

Cannibalz - Fik Fik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fik Fik".
3. Video është e këngës "Fik Fik", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:


Komente 0