Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cannibalz - A T'kujtohet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Reff:
Spo di tash ne mes neve se qka po ndodh
A nashta ti me mu je lodh?
Un gjithmon ty te deshta
Ne zemren tem ``A T'kujtohet`` kur na bash kem

E kalla ni cigare po timi pot pengon
Po du un mu qetsu se diqka mir so ka m'shkon
spo muna me ni veten mir nthell zemer
A thu qka mos osht puna per ni femen?
N'trupin tem ka shum qetsi e ka shum munges
Jo jo ska uri e qe mdodh qikjo une kurr
Se kom prit une ti me pas distanc o se kom dit
Um meten shum kujtime jom tu i rujt
Une ti dhe ni fjal e jotja shum e but
A thu pse mori fund gjithqka? Une jom tu tprit
Edi mir se kurr ska me ardh ajo dit
Gjithmon kur nejsha me ty e tkshyrsha nsy
U nalsha menojsha a thu a jom per tyy
Kohve tfundit shum larg rrishe nga un
E kuptova meniren qysh o kjo pun

Reff:
Spo di tash ne mes neve se qka po ndodh
A nashta ti me mu je lodh?
Un gjithmon ty te deshta
Ne zemren tem ``A T'kujtohet`` kur na bash kem

E kur folshmi ja bojshe spe di a po T'du
E nashta gjithmon jom kon i deshprum
Po shihet mu zoti ku um ka pru e shpesh dilshmi
"Thojshe vetem ty T'du" E tu hec rruges
menoj se fajet kush i ka
Eci naper trotuar i gjan o vlla
E mu mdodh gjithqka ne ket nat te errët
Pasi ka ndoodh kjo zemra jem e tert
Po ti spaske pas besim aspak ne veten
Se une gjithmon ta kom than verteten
Ke than "qe jom i pari e i fundit"
A skoka kon e vertet sta kom vrejt kanunin
A nashta shum shpejt kom al nga ajo zemer
Me siguri tka than keq naj femen
Beso qe edhe ekt tekst kur e shkruj
Po thom sa shpejt i harrove ata Muj

Reff:
Spo di tash ne mes neve se qka po ndodh
A nashta ti me mu je lodh?
Un gjithmon ty te deshta
Ne zemren tem ``A T'kujtohet`` kur na bash kem

Un ta fala dashurin po ti se pranove
Mu me lendove baby me tradhtove
Ti paske qen e pa bes spo mund t'besoj
Por prap se prap pa ty smund Tvazhdoj
Sdi pse kaq shum te dashuroj sdi
A kam T'drejt? A nashta po gaboj

Reff:
Spo di tash ne mes neve se qka po ndodh
A nashta ti me mu je lodh?
Un gjithmon ty te deshta
Ne zemren tem ``A T'kujtohet`` kur na bash kem


Ky tekst u dërgua nga  donna


Nuk kemi video për këtë këngë.


The Cannibalz
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/09/2008


Cannibalz - A T'kujtohet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A T'kujtohet".
3. Video është e këngës "A T'kujtohet", por nuk këndohet nga Cannibalz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Cannibalz:


Komente 1