A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Capital T

Kujtime ➡ Recuerdos

 Shqip ➡  Spanjisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Fjolla


Kujtime

Me ty kom pas shum kujtime
E di qe kena bo gabime
Po ti ma bone shum me hile
Kurr su pam prej asaj dite ma
Veq kallxom ti allahile
Kur u ndam qysh u nive
Me ndjenja tperzime
Si akull e ftofte ti ike
Qa ke bo ti u kan tradhti
Qysh ke mujt me myt ni dashni
Tash i re pishmon
Ti i re pishmon
Qa ke bo ti u kan tradhti
Tash para meje
Po kan si fmi
E po thirr ntelefon
Hajt se tkalon

Me ty kom pas shum kujtime
Do gzime e do idhnime
Po une sta bona kurr me hile
Gjithmon jom kon aty per ty
Veq kallxom ti allahile
Kur u pam qysh u nive
Une me to per dore
Ti nsy mkqyre edhe ike
Qa ke bo ti u kan tradhti
Qysh ke mujt me myt ni dashni
Tash mu pom fajson
Po une faj nuk kom
Qa ke bo ti u kan tradhti
Tash para meje
Po kan si fmi
E po thirr ntelefon
Hajt se tkalon


Recuerdos

Contigo tengo muchos recuerdos
Yo sé que hicimos muchos errores
Pero no eras correcta conmigo
Nunca nos volvimos a ver desde ese día
pero por favor cuéntame
cómo te sentiste cuando nos rompimos?
Te fuiste muy fría
Lo que hiciste tú, se llama traición
Cómo pudiste matar este amor?
Ahora te arrepientas
Estás arrepentida
Lo que hiciste tú, se llama traición
y ahora delante de mí, estás llorando como
una niña y me sigues llamando por teléfono
lo vas a superar

Contigo tengo muchos recuerdos
buenos y malos
Pero siempre he estado bueno contigo
Siempre he estado ahí por ti
pero por favor cuéntame
cuando nos volvimos a ver
Cómo te sentiste?
Yo tomando la otra por la mano
me miraste a los ojos y te fuiste
Lo que hiciste tú se llama traición
Cómo pudiste pedirme amor?
Ahora me estás culpando
pero yo no tengo la culpa
Lo que hiciste tú se llama traición
y ahora en frente de mi
estás llorando como una niña
me sigues llamando por teléfono
lo vas a superar

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019