Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Capital T

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  2730
 • Emri i Vërtetë:
 • Trim Ademi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Capital T është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë. Dashuria për muzikën i lindi si duket me ndihmën e dajës së tij I cili është Besniku, ose ndryshe me emrin 2po2 me të cilin edhe e ka pasur bashkëpunimin e tij të parë si këngëtar profesionist. Një djalosh i ri, i pashëm dhe shumë i sukseshëm me siguri ka vjedhur zemrat e shumë femrave, por reperi Kosovar nuk ka dashur te fliste për këtë gjithmonë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

206 🔥🔥

Nipi i

2po2

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare



Winter Is Here (2017)

Slumdog Millionaire (2015)

Kapo (2012)

Replay (2010)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (214)

2
8
21
26
20
26
21
25
49
18
29
32
20
23
26
26
26
24
28
40

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Majk

Lyric Master

2Ton

Mozzik

Getinjo

Stresi

Ermal Fejzullahu

Ardian Bujupi

Naim Krasniqi

Mahmut Ferati

Tags: Capital T, Capital-T, Kapital T, Kapital-T, Trimi, Trim Ademi, 2High Records, Capitalt, Kapo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet