A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Capital T

Kujtime ➡ Ricordi

 Shqip ➡  Italisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


Kujtime

(Intro)
BO Beatz

(Verse)
Me ty kom pas shumë kujtime
E di që kena bo gabime
Po ti ma bone shumë me hile
Kurr su pam prej asaj dite ma

Veq kallxom ti allahile
Kur u ndamë qysh u nive?
Me ndjenja t'përzime
Si akull e ftoftë ti ike

(Chorus)
Çka ke bo tu u kon tradhti
Qysh ke mujt me myt nje dashni
Tash i re pishmon
Ti i re pishmon
Çka ke bo tu u kan tradhti
Tash para meje po kan si fmi
E po m'thirr n'telefon, hajt se t'kalon

(Verse)
Hej, hej, hej, hej
Me ty kom pas shumë kujtime
Do gëzime, do idhnime
Po unë s'ta bona kurrë me hile
Gjithmonë jam kon aty për ty

Veq kallxom ti allahile
Kur u pam qysh u nive
Une me to per dore
Ti nsy mkqyre edhe ike

(Chorus)
Çka ke bo ti u kan tradhti
Qysh ke mujt me myt ni dashni
Tash mu pom fajson
Po une faj nuk kom
Qa ke bo ti u kan tradhti
Tash para meje
Po kan si fmi
E po m'thirr n'telefon, hajt se t'kalon


Ricordi

Con te ho avuto tanti ricordi
lo so che abbiamo fatto degli errori
Però tu mi hai ingannato
E da quel giorno non ci siamo mai più visti
Solo dimmi ti prego
Quando ci siamo lasciati come ti sei sentita
Con i sentimenti mischiati
Come il giaccio freddo tu te ne sei andata
Quello che hai fatto tu era tradimento
Come hai potuto distruggere quest’amore
Ora ti sei pentita
Tu ti sei pentita
Quello che hai fatto tu era tradimento
Ora davanti a me
Piangi come un bambino
E chiami al cellulare
Vabbè dai che ti passa


Con te ho avuto tanti ricordi
Alcuni felici altri tristi
Ma io non ti ho mai ingannata
Sempre ero lì per te
Solo dimmi ti prego
Quando ci siamo visti come ti sei sentita
Io con lei per la mano
Tu negli occhi mi hai guardato e te ne sei andata
Quello che hai fatto tu era tradimento
Come hai potuto distruggere un’amore
Ora tu me incolpi
Ma io colpa non né ho
Quello che hai fatto tu era tradimento
Ora davanti a me
Piangi come un bambino
E chiami al cellulare
Vabbè dai che ti passa

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019