A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Capital T - Ditlindja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  103

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/06/2012

2012-06-30T02:32:42

Këngë e albumit:

"Kapo"


Shum Urime Për Ty
Shum Urime Për Ty
Shum Urime Për Ty
Shum Urime Për Ty

Well all right
Let`s go
Well all right
Well all right

Ref:2x
Osht ditlindja jot ke ardh me festu ti
Lsho muziken qe t pelqen edhe nisja kce ti
Shoqe e tua jon gati me shperthy
Kejt kjo fest sonte u bo veq per ty

Se kush e ka ditlindjen sot koka special
Party koka ba special shum
Dhuratat jon bo gati une qysh pe sho
Paskan ardh qaq shum njerz
Sa qe shum pak po i njo
Ja nisin vijn urimet tash njo ka njo
Dekorimet jon n`nivel amo bash n to
Kcejshin mir sidomos do do
Kur t`vesin a o mir? Ti ju thu po po!
did you lied ? e ki ditlindjen
Qoj durt thej gotat per ditlindje
Pi shampanj me shoqe per ditlindje
Bo krejt qa don me bo per ditlindje

REF:2X
Se osht ditlindja jot ke ardh me festu ti
Lsho muziken qe t pelqen edhe nisja kce ti
Shoqe e tua jon gati me shperthy
Kejt kjo fest sonte u bo veq per ty

Krejt osht OK nonstop ti po thu
Ti po knaqesh edhe shum mir je tu kalu
Je tu i kqyr dhuratat kush ma tmiren ta ka pru
Krejt i ki ngat kurgjo s`osht tut mungu
Bo krejt qa din me bo se mo sun e kthen
Kejt i kan syt te ti e ty osht ka t`pelqen
Let time ti mo qito dit sun i nxen
Bohesh gati mi fry qirat edhe torta po vjen
did you lied ? e ki ditlindjen
Qoj durt thej gotat per ditlindje
Pi shampanj me shoqe per ditlindje
Bo krejt qa don me bo per ditlindje
Ref:2X
Se osht ditlindja jot ke ardh me festu ti
Lsho muziken qe t pelqen edhe nisja kce ti
Shoqe e tua jon gati me shperthy
Kejt kjo fest sonte u bo veq per ty


E kush e ka ditlindjen se
Kush e ka ditlindjen se
Congratulations..!
It`s so special tonight

Just rest and press
No the more,
No the least
Kush e ka ditlindjen NEXT


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019