A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Capital T - Let's Party


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Kapo"


Alright
These people are ......
ooowww oowwww owwww

Plot kerre , plot njerzë ,plot faca
plot aparata se u mush paparaca
plot femna qe majn distanca
plot tipa qe po shiten arroganta
qyre qfar loqke sa mire koka vesh
qyre qfar loqke sa mire o ka kesh
krejt jon nal e pe kqyrin dj-in
shum po kqyrin a shumë pak po kcejn
kce mos u bo si kta tipat qe nuk dijn me shiju jeten
sa here qe t'dalim na jasht e harrojna shpinë e jepim veten
e bojna party-n ma t'mire en top u should admit it
syn you'r so fuckin hot , don't stop get it , get it

Ref:
Let's party , let's party , let's party
Let's p-p-p-party
Let's party , let's party , let's party
neser s'del kerkush me mu une qohna dal vet
nese menon qe rri i qetë , besom qe nuk e kom njet
kshtu që
Let's party , let's party , let's party
Let's p-p-p-party
Let's party , let's party , let's party

E bojna vetë atmosferen
s'i presim me na nderhy
nuk po du me ju pa tu nejt
po po du me ju pa ty kcy
kshtuqë let's party
30-shi e 20-shi je ka dokesh shume mire
lem ta dho ni kompliment ti veq ama ni moment
po du afer ne t'ni
qato tesha qe i ki vesh
t'rrin ron edhe ron i ki
edi qe jom hala i ri ama besom s'ka me pas rendesi
s'domethon ti me dite se shumë shpejt ki mu bind
kur e sheh qysh ki mu ni edhe mire edi
qe ti kurr ski me lyp mo tjeter kon
veq ki me dasht me pa para mbiemrit tem emrin ton

Ref:{3x)
Let's party , let's party , let's party
Let's p-p-p-party
Let's party , let's party , let's party
neser s'del kerkush me mu une qohna dal vet
nese menon qe rri i qetë , besom qe nuk e kom njet
kshtu që
Let's party , let's party , let's party
Let's p-p-p-party
Let's party , let's party , let's party


Lyrics submited by Aidda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019