A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Capital T - O Ma


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  163

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/06/2018

2018-06-22T14:07:28

O o ma
Pse po thu qe sjena na
Pse po thu qe sbojna bashk
O na na na

O o ma
Pse po thu qe sjena na
Pse po thu qe sbojna bashk
O na na na

O ma ti pe din qe per ty jom tu menu
O ma ti pe din qe veq ti mpelqen mu
O ma nuk e di pse po don mem mondu
O ma nuk e di pse je tum vonu

Eja se veq per ty une vi
Eja se veq per ty une po pi

E di mos e le mu bo von
Mos i ngo qa tkan thon se...

Shikimet tua mkan lan mu pa gjun
Gjestet tua mkan shti mu me shkru
Ti pom shtin mu me kcy
Sa her po tsho ty un Sa her pot tsho ty Se..
Sa her pot tsho ty
Krejt bota nalet
Krejt senet Falen
Mos i thu jo kti djalit

O o ma
Pse po thu qe sjena na
Pse po thu qe sbojna bashk
O na na na

O o ma
Pse po thu qe sjena na
Pse po thu qe sbojna bashk
O na na na

Se per ty po shkrina si qiri
Per qata po shkruj si Naimi
Nuk pot t thom qe jom ma i miri
Po une e ti bashkt jena vet filmi
Per ty po djegna si cigare
Krejt kadal kadale edhe Hiq nuk pom vjen marre

Ooo hiqqq
Per ty po djegna si cigare
Krejt kadal kadale krejt osht ashiqare
Se nuk e mshefi ti e din qe tkom perqefi
Zemra o selfi e ti per to je qelsi
Per qata pot njeki

O o ma
Pse po thu qe sjena na
Pse po thu qe sbojna bashk
O na na na

O o ma
Pse po thu qe sjena na
Pse po thu qe sbojna bashk
O na na na

O ma o ma o ma
O ma o ma o ma

Ti mu ama ama ama

O ma o ma o ma
O ma o ma o ma

Ti mu ama ama ama

O o ma
Pse po thu qe sjena na
Pse po thu qe sbojna bashk
O na na na

O o ma
Pse po thu qe sjena na
Pse po thu qe sbojna bashk
O na na na

O ma o ma o ma
O ma o ma o ma

Ti mu ama ama ama


Lyrics submited by  noozGee-Cards (9)

2019-08-11 10:54:42
Shikimet tua
m'kan lan
mu pa gjumë
Gjestet tua
m'kan shti
mu me shkru
2018-10-05 23:17:42
Sa her po t'sho ty
Krejt bota nalet
Krejt senet falen
Mos i thu jo kti djalit
2018-08-24 21:43:21
Eja se veq per ty une vi
Eja se veq per ty une po pi
E di mos e le mu bo von
Mos i ngo qa tkan thon se...
2018-08-09 20:18:42
Nuk po thom
që jom ma i miri.
Po unë e ti bash
jena vet filmi.
U krijua nga Paolacapo 2018-08-05 11:57:30
O ma ti pe din qe per ty
jom tu menu O ma ti pe
din,qe veq ti mpelqen mu
O ma nuk e di pse po don
mem mondu O ma nuk e di
pse je tum vonu
2018-07-31 15:03:08
O o ma
Pse po thu qe s'jena na
Pse po thu qe s'bojna bashk
O na na na
U krijua nga Paola 2018-07-19 12:44:06
Per ty po djegna
Si cigare
Krejt kadal kadale
Edhe hiq nuk po
m'vjen marre...
2018-07-10 11:39:44
Se per ty po shkrina si qiri
Per qata po shkruj si Naimi
2018-06-25 12:14:46
O o ma
Pse po thu qe sbojna bashk
O na na na

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019