A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Capital T - Filma


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  87

Fans' Comments

2 🔥🔥

29/12/2018

2018-12-29T17:00:04

Oh Yeah

Se ke bo vec filma filma ti
Mos m'thuj e dina e dina t'dy
Se ke bo vec filma filma ti
Ke bo vec filma,vec filma
Se ke bo vec filma filma ti
Mos m'thuj e dina e dina t'dy
Se ke bo vec filma filma ti
Ke bo vec filma,vec filma

Se ke bo filma
Filma t'cuditshem per mu
Nuk e di ca je kon tu menu
Po,eshte e cuditshme per mu
Ndryshe ti ke fol e ndryshe ke vepru
Ke menu qe o leht
Ti me m'lon mu vet,krejt vet
Ke mendu qe smuj une pa ty
Se ke prit qe kthena une shume shpejt
Prit pak honey honey, honey honey
Its all about the money money, money money
I know that you aint got no love for me
Vec ke dasht me mrrit ti qellimet
Se krejt ca ke dash ti u kon pak fam
Ateher mos u m'bo ti kaq shume dramë
Pse u bo kaq veshtire tash me shku
Nuk e di pse tash ti po kan

Kur vet ke bo filma filma ti
Ca ke bo e dina vec na t'dy
Se ke bo filma filma ti
Tash mos thuj falma falma
Se ke bo filma filma ti
Ca ke bo e dina vec na t'dy
Se ke bo filma filma ti
Tash mos thuj falma falma

Se ke bo filma filma
Its crazy to me
S'po muj me besu ca jam tu ni (hey)
I said its crazy to me
Se kam dit qe deri qitu muj me mbrri
M'kan thon "Done that, Done that"
I already done that done that
Me mire se me ty une jam vet
Kshuqe mos m'lyp me u kthy apet
Se ke bo tripa tripa ti
Vec ke bo stila stila ti
Nuk e dit as me m'dhon dashni
Vec ke bo lojna lojna
Krejt ca ke dash ti u kon pak fam
Une jam munu krejt me ti dhon
Edhe prap kam perfundu i sham
Zgjidhja e vetme u kon me t'lon

Aj aj aj
Se di ca po pret tash,pret tash
E di qe po t'dhemb tash,dhemb tash
Ama ti lem tash,lem tash
Baby bye bye bye

Se ke bo filma filma ti
Ca ke bo e dina vec na t'dy
Se ke bo filma filma ti
Vec mos thuj falma falma
Se ke bo filma filma ti
Ca ke bo e dina vec na t'dy
Se ke bo filma filma ti
Tash mos thuj falma falma


Lyrics submited by Vesae-Cards (11)

2019-04-03 20:04:22
Se ke bo filma
It's crazy to me
S'po muj me besu
ça jam tu ni
I said it's crazy to me
2019-02-03 15:10:04
Pse u bo kaq vështirë tash me shku
Nuk e di pse tash ti po kan
2019-01-17 09:15:50
Ke menu që o leht
Ti me m'lon mu vet, krejt vet
Ke mendu që s'muj unë pa ty
S'e ke prit që kthena
unë shumë shpejt
U krijua nga Kartoline e krijuar 2019-01-14 10:10:55
Se ke bo veç filma
Filma ti
Mos m'thuj e dina
E dina t'dy
2019-01-08 14:29:49
S'e di ça po pret tash, pret tash
E di që po dhemb tash, dhemb tash
Ama ti lem tash, lem tash
Baby bye bye bye
2019-01-06 15:44:50
Se krejt ça ke dash ti
u kon pak fam
Atëher mos u m'bo ti
kaq shumë dramë
2019-01-05 16:11:03
Se ke bo filma
Filma t'çuditshëm për mu
Nuk e di ça je kon tu menu
Po është e çuditshme për mu
2019-01-02 20:18:50
Unë jam munu krejt me ti dhon
Edhe prap kam përfundu i sham
Zgjidhja e vetme u kon me t'lon
Aj, Aj, Aj, Aj
U krijua nga diona 2019-01-02 20:07:19
Prit pak honey, honey, honey
It's all about the money, money
U krijua nga , 2019-01-01 13:44:58
Se ke bo tripa, tripa ti
Vec ke bo stila, stila ti
Nuk e dit as me m'dhon dashni
U krijua nga fivjxfh 2018-12-31 12:18:13
Vet ke bo filma, filma ti
Ça ke bo e dina veç na t'dy
Se ke bo filma, filma ti
Tash mos thuaj falma, falma

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019