A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Captious Kidi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  15
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Captious Kidi is a singer. Alkid qytyku ose sic njihet me emrin Captious Kidi kendon Pop & R&B. Jeton ne qytetin Elbasanit....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Niti

Ardy

Virus

Poku

Addi Pllana

E-Mc Intro

Katilirrebel

Kasamo

Ardit Tafarshiku

Lindi Sahiti


Tags: Captious Kidi, Captious, Alkid Qytyku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019