A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Carly Rae Jepsen

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Mission 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Carly Rae Jepsen është një këngëtare e huaj shumë e njohur. Carly Rae Jepsen is a Canadian singer-songwriter from Mission, British Columbia currently based in Vancouver. In 2007, she placed third in Canadian Idol season five's competition and was a part of the Canadian Idol Top 3 concert tour.[3] Shortly after competing on Canadian Idol, she independently released her debut album, Tug of War, through MapleMusic Recordings on September 30, 2008. Three years later, she released a new single, titled "Call Me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Leona Lewis

Anahi

Alexandra Stan

Kat Deluna

Ciara

Natalia Kills

Miranda Lambert

Alessandra Amoroso

Malù

Cheryl Cole


Tags: Carly Rae Jepsen

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019