Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çartani - Mr Chill Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Skom nevoj per emen, per me nxon femen
Un i foli para, edhe ajo ma din menjen
Un ja di tveten, un ja ndryshoj jeten
Un ja mushi zemren, nuk ja mushi kuleten

Si ti nk esht asnjona, shijen si mariuana
I pelqejn fjalet e pista, po puthjet i don te embla
Neper endrra, pamje tvecanta
Kom shije ndryshme po ti je me e vecanta

Mki fiksim ,se ta fiksoj jeten
Tu menu per ty, e harroj veten
Me ta thon te drejten, e harroj dhe tjetren
Kto momente do mbeten, mes nesh

Shikimin e turbullt si me kon pijanec,
Ti je pija qe mpelqen, po menoj me tpi me ekss
Tkom per qef, nuk ka next
Feeling relax ,feeling per sex

Ref.4
A je ka e pini hic barin
Po po poooo

Un aj qe duhet jom, e ca duhet i kom
per ty bana dom dom, spo muj me tlon
je e jemja edhe pse po t'njekin te tan
spo mun me nxon, spo mun me nxon

dredhe, dheze, smoke fike
si mas muzike,si mas muzike 2x

nuk dal prej tradite,
djal tropojani dhanun mas muzike,
karakter i ran paraqitje banditshe,
jom boss edhe kur dal shetitje,

sonte osht e shtune, qika mamit don me dal
ska nevoj per pare i ka shokt qe shesin mall
krejt jan t'pagume, rrethi osht i gjon
kerkujna nuk ja han se G-ja e ka nxon

Ref.4
A je ka e pini hic barin
Po po poooo


Ky tekst u dërgua nga Elert .llÇartani
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/05/2016


Çartani - Mr Chill
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mr Chill".
3. Video është e këngës "Mr Chill", por nuk këndohet nga Çartani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Çartani:


Komente 0