A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Çartani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  540
  • Emri i Vërtetë:
  • Judovnik Boshnjaku
  • Vendlindja:
  • Bajram Curri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Çartani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Judovnik Boshnjaku. Qe ne vogeli u zhvendos nga Tropoja ne qytetin e Durresit. Jeta e tij eshte endrra e pothuajse te gjitheve. Jete mes Luksit, Parase, Makinave me pak fjale cdo gje qe shijohet nga jeta. Stili i tij i veshjes dallon nga rapperat e tjere. Shpenzon kohe dhe para duke u mare ne ate fushe. I kushton rendesi veshjes e te gjithe detajeve. Nje nga vareset e tij kushton pothuajse ne cmimin e nje Mercedesi. I j...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

KMC

Marin TnT

Olsi Bylyku

Leon

Paniku

Jointinjo

Leuname

Addi

Tidra

Ibra-G


Tags: Çartani, Cartani, Judovnik Boshnjaku

Çartani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019