A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Caspo is a popular singer of Hip-Hop music. Lyrical Son ka pranuar se reperi nga Mitrovica, Casp', është reperi më i shpejtë shqiptar. Lyrical Son tha se Casp' nuk është shumë i komercializuar, por është reperi më i shpejt shqiptar. "I di edhe katër-pesë reperë më të shpejt se sa që jam unë. Reperi më i shpejt është Kasperi (Casp'), i cili vjen nga Mitrovica", ka theksuar Lyrical Son në Top Show. Më datë 21 Maj 2011, Lav'da publikojnë videoklipin "Hardcore", në bashkëpunim me Dr.Mic ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

VZ

Izi

Merytoni

Anonimos

Sacrifice

L-Patriot

Agresioni

Mr.Trimi

ZeeroMan

Monny


Tags: Caspo-Oo, Caspo-O, Caspo, Casp', Kasperi, Kasper

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019