A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Caspo
  • Origin:
  •  
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
Music genres: Hip-Hop

Caspo is a popular singer. Lyrical Son ka pranuar se reperi nga Mitrovica, Casp', është reperi më i shpejtë shqiptar. Lyrical Son tha se Casp' nuk është shumë i komercializuar, por është reperi më i shpejt shqiptar.

"I di edhe katër-pesë reperë më të shpejt se sa që jam unë. Reperi më i shpejt është Kasperi (Casp'), i cili vjen nga Mitrovica", ka theksuar Lyrical Son në Top Show.

Më datë 21 Maj 2011, Lav'da publikojnë videoklipin "Hardcore", në bashkëpunim me Dr.Mic & Caspo. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019