Më mbaj mend (për 1 muaj)


Caspo - N'ven Temm

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'ven Temm".
3. Video është e këngës "N'ven Temm", por nuk këndohet nga Caspo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Caspo - N'ven Temm  (Feat. Daqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/04/2009

2009-04-18T14:51:11+00:00ku me dit un
qa po don ky
qa po don ai
qa po don ti pi meje
shum e njeri sot u bo reper
secili pi tyneh gangster veq vreje
farmerkat e gjana
kapuqin e kthym permas
me ftyrat e tyneh tkallxojn qi t´hejtiratin
e me stavat e tyneh munohen met jep shkas
mu rreh me ta pre me ta
pse me hi me ni thes me ta
kur e din qe je ni nivel ma nalt se ta

qysh thot Beli - B pshurr n´ta daj daj
deri dje se kan dit
deri kur kom mi prit
deri kur me zoo
deri kur me flow
deri kur ? deri kur ?!
deri tdes nuk e la kit qim nanee
se ska mat qim nane se un n´kit qim nane
ti pe din qe sje i qim nanee
pra qite ti le kit qim nanee
se ski ti nevoj me leh n´kit qim nanee
(hey hey)
casperi kur t´flet
ku t´qet nuk e din ti
qa t´pret nuk e din ti
qa t´gjet nuk e din ti
shum leht ti pe din qi
shum veta qisi si ti
ti rroku me rima ftyres
si termet i shkalles F5
reperi me flow kurr sdes
reperat e dobt si ti
pi bine ti qes qes
reperat e kalibrit tan po bin n´stres
mu ka bo si ves kurgjo kerkon nuk pe ves
pi bari deri sa t´des deees

o njeri kom flow
o njeri kom stil
o njeri kom qa dush
une jom caspooo
une tqiiii nrap o njeriii
un jom i pari qe repovati shpejt njeri
po menoj mas shpejti njeri njeri njeri
po menoj mas lehtiii njeri njeri njeri


Ky tekst u dërgua nga Hiqq
Më Shumë Këngë Nga Caspo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet