A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Çelësi Muzikor

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  83
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Çelësi Muzikor është një festival muzikor e njohur. "Çelësi Muzikor" është një festival mbarëkombëtar i muzikës moderne dhe popullore dhe paraqet një mundësi që artistët të shprehin talentin dhe krijimet e tyre muzikore në të gjitha zhanret e muzikës në gjuhën shqipe. Në festivalin Celesi Muzikor marrin pjesë artistë të ri dhe artistë të njohur të muzikës sonë. Pjesëmarrësit vijnë nga sfera të ndryshme të veprimtarive kulturore, por që kanë lidhje të drejtpërdrejt apo të tërthortë me artin muzi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zambaku I Prizrenit

Flaka E Janarit

Videofesti

Akordet E Kosoves

Polifest

Prizreni Music Fest

Kosova Fest

Zhurma Show

Mikrofoni I Artë

Musical-Fest


Tags: Celesi Muzikor, Ziko, Zikotv, Cm, Qelesi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019