Më mbaj mend (për 1 muaj)

Celi Uka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Celi Uka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Në vitin 2016, Celi publikon albumin "Live 2016". Më datë 31 Mars 2019, Celi Uka publikon videoklipin "Dashnin Tem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2016 (2016)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Samson Gjoni

Nisret Krasniqi

Lind Prizreni

Durim Malaj

Gasso

Hysen Sallauka

Muaad

Trim Jakupi

Dr.Nushi

Bx-A

Tags: Celi, Celi Uka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet