Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Cen Noreci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Cen Noreci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Panajot Malaj

Bardhi Zdrava

Gentian Muska

Astrit Belba

Cim Turtulli

Klajdi Topi

Alfred Selimi

Ramadan Kllorgji

Skender Kalenja

Rudin Misiri

Tags: Cen Noreci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet