Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cen Vishaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Cen Vishaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nikoll Demaj

Adem Maxharra

Gëzim Ahmetaj

Rifat Draga

Fadil Llugaxhiu

Dervish Dervishi

Mhill Krasniqi

Qamili I Vogel

Agim Baftjari

Fatmir Bajra

Tags: Cen Vishaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet