Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cha Cha Darabuka - Mama Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mama Mia".
3. Video është e këngës "Mama Mia", por nuk këndohet nga Cha Cha Darabuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Cha Cha Darabuka - Mama Mia (Feat. Dj Ce1)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Video Produksioni:

Video Art

Komente

1 🔥

22/06/2013

2013-06-22T20:23:23+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mama Mia" kënduar nga Cha Cha Darabuka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Video Produksioni: Video Art

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sinan Hoxha & 2 Step - Mama Mia

Sa fiksime kom kur ajo ma bon me sy
Edhe ma shum e du kur thot se nuk e kom me ty
Ani ani bela ti bela kom mi...
Ti leni kto filma leni kto skena se dashnia jote o e jemja,leni kto filma leni kto skena se dashnia jote o e jemja

Mira me loko une për ty jom e njejt si kur coco synin ta shkeli menjen ta heki se se se jom e omël si keki

Mama mia e omël e omël kjo dashnia 2x
Bela bela bela sinjorina 2x
Zemrën ti ma more kadale dale kadale 2x

Ça kom menime nkok un i kom vetëm për to
Ajo si kur meduza durt buzën ma ka bo
Nëse sjom i pari i pari garant e ki zemër se i fundit o ky djali
Ti leni kto filma leni kto skena se dashnia jote o e jemja,leni kto filma leni kto skena se dashnia jote o e jemja

Mira me loco une për ty jom e njejt si kur coco synin ta shkeli mendjen ta heki se se se jom e omël si keki

Mama mia e omël e omël kjo dashnia 2x
Bela bela bela sinjorina 2x
Zemrën ti ma more kadale dale kadale 2x

Mama mia

Bleona Qereti - Mama Mia

exclusive baby........exclusive baby

Mama mia obobo dashurija mendjen ta mori ti je zemer ohhh se per ty veq un jam doktori diagnosen un mir ta di nuk jeton dot pa mua tiiiii iii

1xPo te zuri dashurija Mama mia mama mia
nuk te bon efekt rakija po vetem puthjet e mija
Po te zuri dashurija Mama mia mama mia qke oh xhan qe deshperohesh po te putha dot sherrohesh

Ta kam thon a sta kam thon nuk shpeton dot
kolaj nga mua synin ta kam dhan(exclusive)
je ti veq per mua
mos provo te jesh don zhuan se me mua
dogjesh belllahh aaaa

1xPo te zuri dashurija Mama mia mama mia
nuk te bon efekt rakija po vetem puthjet e mija
Po te zuri dashurija Mama mia mama mia qke oh xhan qe deshperohesh po te putha dot sherrohesh

Berkan - Mama Mia

Ti nuk e di se ç'do te thot depresion kur te braktisin gjith e kjo shum te lendon
bertet e theret "mamma mia"!

Kur dita behet nat e java behet vit asgje nuk ndodh me ty e mbetesh duke prit
Bertet e theret "mamma mia"!

Ty asgje tjeter ste intereson,
ke ren ne depresion e lutesh

Mamma mia me ndihmo,
kot e ke
mamma mia me shpeto,
me mua sje,
mamma mia kot therret,
me ty kurr ne jet! (2X)

Tani esht von per lutjet qe nuk kan te ndal,
medikamentet me shum po te bejn zarar
bertet e theret "mamma mia"!

Mundohu mere veten zemer pak me tmir nuk esht tragjike nese te kam len te lir
bertet e theret "mamma mia"!

Ty asgje tjeter ste intereson,
ke ren ne depresion e lutesh

Mamma mia me ndihmo,
kot e ke
mamma mia me shpeto,
me mua sje,
mamma mia kot therret,
me ty kurr ne jet! (2X)
Më Shumë Këngë Nga Cha Cha Darabuka:


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet