Official Video

Cha Cha Darabuka - Open Air  (Feat. Dj Ce1)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/06/2014

2014-06-20T21:08:12


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Open Air" kënduar nga Cha Cha Darabuka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Cha Cha Darabuka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Cha Cha Darabuka: