Live Video

Cha Cha Darabuka - Lulkuqja  (Feat. Dj Ce1)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/12/2016

2016-12-02T21:20:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulkuqja" kënduar nga Cha Cha Darabuka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Cha Cha Darabuka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Cha Cha Darabuka: