A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Chajlan-G

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Chajlan-G is a group/singers. Chajlan-G jane nje grup reperash nga Shkupi te cilet miren me Hip-Hop/Rap muzik. Ket grup e perbejn 3 telenta te shquar: Enis a.K.a KraLi, Alban a.K.a Ujku and Lil One , ku Enis a.K.a KraLi njihet edhe si lideri i ketij grupi. Ata kan mare pjes neper shume manifestime te ndryshme: koncerte, party etj dhe gjithmon jane aktiv per publikun. Gjithmon kan qen besnik te tyre (publikes) dhe falemenderojn per perkrahjen e tyre....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Streetsoldiers

Etno Gangs

Psychos

Raiders

Dpk

P.E.Z

Samch3

Merimanga

Bloody Gangstaz Family

Lil G's


Tags: Chajlan-G

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019