Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Chendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Chendi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 20 Tetor 2016, Chendi publikon videoklipin "Bota Jote"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Almenda

Ola Xhauri

Enkeleda Dervishi

Arbana Elezi

Adela Curra

Samira

Eliza Markiq

Irini

Ona Mani

Vjola Shuli

Tags: Chendi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet