Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - Git Down (Guitar Groupie) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


i„ui•i½i”iši‹i‘i‹i·Âµi„i?i¸i’³¿i‰i„iœi’i‘¾­i‰Â¾Â³i½Â¡Â¢Â¸i¼iƒi»Â»i²i”i?iŠn²»¿i‰i“iƒ
n¾i’³i—¼n¸10iƒeºo½i¸iˆeyes2i“ei€i–i•Â¾

500´i­iŽo   i?iˆÂ·i¦i?i¸i‚i§,all rights reserved i?ªi?µemail var tc_user="yes2"; var tc_class="2"; var tc_union=""; var tc_type="1";Nuk kemi video për këtë këngë.


Cher
Publikimi: 01/12/1979


Cher - Git Down (Guitar Groupie)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Git Down (Guitar Groupie)".
3. Video është e këngës "Git Down (Guitar Groupie)", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0