Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - I Got It Bad And That Ain't Good Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


My baby never treats me sweet and gentle
The way that he should
I got it bad and that ain't good

My poor heart it's sentimental
You know it ain't made out of wood
I got it bad and that ain't good

When the weekend is over
And Monday rolls round
I am the way that I started out
You know I'm crying, crying my heart out

He don't love me like I love him
Ah nobody could
I got it bad, bad,

I got it bad, bad, bad, bad, bad
I got it bad, ah bad
And I got it bad and it ain't goodNuk kemi video për këtë këngë.


Cher
Publikimi: 01/01/2007


Cher - I Got It Bad And That Ain't Good
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Got It Bad And That Ain't Good".
3. Video është e këngës "I Got It Bad And That Ain't Good", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0