Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - Main Man Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You're my main man
When you call my heart goes sailing
My feet refuse to touch the ground
When you come around

You're my main man
That's what the neighborhood's been saying
Even Mother knows your name
I'll take your love and never be the same

Chorus:

Oh, you're my main man
I am your only woman
Oh you're my main man
Forever

You're my main man
Paid the gypsy to keep praying
I'll keep a candle lit for love
And watch the street
For you from up above

(chorus)

You're my main man
When you call my heart goes sailing
I'll keep a candle lit for love
And watch the street
For you from up above

(chorus)(repeat)

Baby, you're my main man
Baby, you're my main man
Baby, you're my main man
Nuk kemi video për këtë këngë.


Cher
Publikimi: 01/01/2007


Cher - Main Man
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Main Man".
3. Video është e këngës "Main Man", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0