Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - Alfie Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(feat. Dionne Warwick)

What's it all about, Alfie?
Is it just for the moment we live?
What's it all about when you sort it
out, Alfie?
Are we meant to take more than we give
or are we meant to be kind?
And if only fools are kind, Alfie,
then I guess it's wise to be cruel.
And if life belongs only to the strong,
Alfie,
what will you lend on an old golden
rule?
As sure as I believe there's a heaven
above, Alfie,
I know there's something much more,
something even non-believers can
believe in.
I believe in love, Alfie.
Without true love we just exist, Alfie.
Until you find the love you've missed
you're nothing, Alfie.
When you walk let your heart lead the
way
and you'll find love any day, Alfie,
Alfie.Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Cher - Alfie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alfie".
3. Video është e këngës "Alfie", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0