A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cheryl Cole

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
  • Emri i Vërtetë:
  • Cheryl Ann Fernandez-Versini
  • Vendlindja:
  • Newcastle Upon Tyne 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cheryl Cole është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Cheryl Ann Fernandez-Versini is an English recording artist, dancer, and television personality who is known by the mononym Cheryl in the context of her recording promotions. She rose to fame in late 2002 when she auditioned for the reality television show Popstars: The Rivals on ITV. The programme announced that Cole had won a place as a member of the girl group Girls Aloud. The group's line-up remained the same throughout their history and duri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kelly Clarkson

Christina Aguilera

Maria Mena

Katy Perry

Pink

Hadise

Hilary Duff

Britney Spears

Lady Gaga

Loreen


Tags: Cheryl Cole

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019