Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chill Pro

Chill Pro
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Chill Pro është video produksion i njohur. CHILL PRODUCTION realizon videoklipe muzikore me cilesine me te larte te figures, FULL HD dhe 4K, Reklama Televizive, Spote Promocionale

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0