Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chippi - Jam E Jotja (Feat. Florijana)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Florijana:
Sa shumë dot doja hajde mërrem ti
Kjo natë e jona veç per te dy
S'du tjëter me pas
As me pa me sy
Mërrem sonte kallzoj botës se jam e jotja

Chippi:
Mos ta nin
Hajde hajde baby
Mos ta nin
Nese thom se nuk vi
Dije gënjej
Bona shumë gjona me ty ama ja vlej
Mos ta nin
Hajde hajde baby
Mos ta nin hajde hajde baby
Me ty e kaloj naten marrim senet edhe ikim
Rruga ka lezet mundesh mem prek çdo vend intim
Kur i mbylli syt me syt e tu unë shoh
Kur i mbylli syt nga syt e tu unë shoh
Te njoh dhe t'i du gabimet
Kur jam afër teje i arri qellimet
S'du mu kon pa ty se pa ty unë s'rri vet
Tepër e mirë je tepër e mirë

Florijana:
Sa shumë dot doja hajde mërrem ti
Kjo natë e jona veç per te dy
S'du tjëter me pas
As me pa me sy
Mërrem sonte kallzoj botës se jam e jotja

Sa shumë dot doja hajde mërrem ti
Kjo natë e jona veç per te dy
S'du tjëter me pas
As me pa me sy
Mërrem sonte kallzoj botës se jam e jotja

Chippi:
E ngoj melodinë kur thom emrin tënd
Je femën me vlerë të thirri diamant
E dua unë kohën kur je me mu
Hapat tona jo nuk ndalen kurrë
Ti je gjaku që më ec në vena
Nuk o veq fjalë po e ndjej unë mrrena
Më pëlqen kur i qel ti syte
Gjothmonë ti je në krah temin
Ska rëndsi nëse tjerat xhelozojnë
Kurre sun ta nxon venin
You shine like a superstar
Vi met marrë baby where you are
Pa ty jam hiç me ty jam krejt
Pa ty jam si poet pa laps e fletë
Më pëlqen momenti kur m'thua egër
Qu heki teshat edhe boma pa tjeter
Çdo herë hyme n'botën intime
Zgjohna bashkë pas një nate magjike
M'pëlqen buzëqeshjen që ma jep
Sytekur i shkrep zot
Të dua pa kufi se me kufi do kisha lot
Unë e di se pa ty nuk shkon
Zemra ma ke thon unë nuk muj me lon
Mungesa jem edhe ty po them
Edhe pa lek ishim kon ekstrem
Te lumtur unë e ti
Te lumtur unë e ti

Florijana:
Sa shumë dot doja hajde mërrem ti
Kjo natë e jona veç per te dy
S'du tjëter me pas
As me pa me sy
Mërrem sonte kallzoj botës se jam e jotja

Sa shumë dot doja hajde mërrem ti
Kjo natë e jona veç per te dy
S'du tjëter me pas
As me pa me sy
Mërrem sonte kallzoj botës se jam e jotja


Ky tekst u dërgua nga S.i.Chippi
Publikimi: 29/12/2015


Chippi - Jam E Jotja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam E Jotja".
3. Video është e këngës "Jam E Jotja", por nuk këndohet nga Chippi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Chippi:


Komente 0