A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Chipsi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Chipsi... Dikur si Moderator në ish Radio Kontakt, më pas vazhdoi në hapa të mëtejm në lidhje me muzikën. Fillimisht ishte si Rap arstist me disa nga këngët e tij si: Chipsi ft Blero "Ama buzen pak", Chipsi ft 2Po2 "Kush Ka thon" etj. Më vonë filloi interesimi për produktivitet të muzikes dhe texteve. Reth 10 vite më parë filloi një lloj kursi intensiv te producenti i njohur Enis Presheva me të cilin vazhdoi bashkpunimet reth muzikës. Punoi disa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Herolind Ramabaja

Ri2er

Valon Haliti

Bislim Mustafa

Toni

Fikret Bislimi

Valon Rama

Giti

Bernard Nikolla

Bardhyl Sumaj


Tags: Chipsi

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018