Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Questions

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Questions".
3. Video është e këngës "Questions", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Questions  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Heartbreak On A Full Moon"

Komente

Asnjë Koment

16/08/2017

2017-08-16T19:55:08+00:00How yuh deal wid?

From the moment you was dancing in the party, pushing all on me
Giving everything, you're giving everything tonight
And if you thought you could get away from me and get away from me
Girl, just take your time (time, time), you're coming home with me tonight

[REF.:]
Girl, I got a question for ya
Can I get an answer?
Yeah, yeah, yeah, yeah
Yeah, yeah, yeah, yeah
Girl, I got a question for ya
Can I get an answer?
Yeah, yeah, yeah, yeah
Yeah, yeah, yeah, yeah

She only love me 'cause I'm dangerous (dangerous, oh yeah)
That pum pum something like angel dust (angel dust, some')
Girl, let me hold ya, put mi ting all around ya
Make me feel like I own ya, kill the poon like a warrior, hit that pum like

[REF.:]
Girl, I got a question for ya (I got)
Can I get an answer? (An answer)
Yeah, yeah, yeah, yeah (yeah, yeah)
Yeah, yeah, yeah, yeah
Girl, I got a question for ya (girl, I got)
Can I get an answer? (Can I get an answer?)
Yeah, yeah, yeah, yeah (oh woah)
Yeah, yeah, yeah, yeah

Let me hold you
Come caress my body
You got me going crazy
You turn me on, turn me on
Girl, let me love you
Put your arms around me
You got me going crazy
You turn me on, turn me on, yeah

[REF.:]
Girl, I got a question for ya
Can I get an answer?
Yeah, yeah, yeah, yeah (yeah, yeah)
Yeah, yeah, yeah, yeah (yeah, yeah)
Girl, I got a question for ya (oh)
Can I get an answer?
Yeah, yeah, yeah, yeah (woo, yeah, yeah)
Yeah, yeah, yeah, yeah


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet