Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Part Of The Plan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Part Of The Plan".
3. Video është e këngës "Part Of The Plan", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Part Of The Plan  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T05:00:03+00:00Yeah, you're damn right, this the way I am
I'm tryna be like, no, I know that I
Didn't need it
Said, I didn't need it
I tried to do right but I lost my cool
And I don't understand why it had to be you
It got to me
I let it get to me, yeah

Maybe bringing shit up
I can't fight, and they always need a bad guy
I just laugh when I think about it
It feels like I ran out of time
And you came along, changed my life
Changed my life
And yeah, you showed me that I'm, showed me that I'm royalty

[REF.:]
When you look at my past, I need you to understand it
Wasn't part of my plan
Wasn't part of my plan
Why you gotta go treat me like that?
Gotta be better, but you didn't like that
Wasn't part of my plan
Wasn't part of my plan

Give it up, but it wasn't enough to please you
So I'm living it up, ooh, yeah, yeah
I just don't give a f**k, ooh, yeah, yeah
Keep myself out of love, oh-oh
But you wanted a show, oh-oh
So I'm living it up, ooh, yeah, yeah
Baby, I don't give a f**k, ooh, yeah, yeah

And maybe bringing shit up
I can't fight, and they always need a bad guy
I just laugh when I think about it
It feels like I ran out of time
And you came along, changed my life
Changed my life
And yeah, you showed me that I'm, showed me that I'm royalty

[REF.:]
When you look at my past, I need you to understand it
Wasn't part of my plan
Wasn't part of my plan
Why you gotta go treat me like that?
Gotta be better, but you didn't like that
Wasn't part of my plan
Wasn't part of my plan

Give it up, but it wasn't enough to please you
So I'm living it up, ooh, yeah, yeah
I just don't give a f**k, ooh, yeah, yeah
Keep myself out of love, oh-oh
But you wanted a show, oh-oh
So I'm living it up, ooh, yeah, yeah
Baby, I don't give a f**k, ooh, yeah, yeah (Yeah)


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet