Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Natural Disaster Aura

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Natural Disaster Aura".
3. Video është e këngës "Natural Disaster Aura", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Natural Disaster Aura  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T05:00:02+00:00[Part I: Natural Disaster]

Baby, let me bite it, it's the softest
Let me touch it, tongue kissin' on that pussy
Know you like it
Now we vibin'
If it's gettin' too hot in here, take it off then
I'm that sun in your garden (Garden)
Moon in your ocean, babe (Ocean, babe)
I'm the flame to your fire (Fire)
The quake causin' tidal waves (Tidal waves)

[REF.:]
Natural disaster
When we love, the world breaks (The world breaks)
When we love, the bed shakes (The bed shakes)
This world, it says (Huh)
Don't fall in love, it's a mistake (Oh)
But baby, don't be scared 'cause they afraid
And know nothing's gon' change but my feelings about you
'Cause love's stronger than it

Baby, my eyes wide open, so real now (Huh)
When we're in love, they make a big deal 'bout it (Huh)
You made a grave, I'll dig it out (Huh)
These words are never said
I came here to love you
Take me instead

[REF.:]
We always causin' natural disasters
I'm not gonna make you decide
Gonna take a leap of faith
Not gonna make you pick a side
I know it, oh-oh, you love me
I'm standin' here 'cause you chose me
I'm not gonna let them take your life
We get together, yeah, they know we gon' shine too bright
Two stars, supernova, at the same time
We don't care, we don't care, we exchange life

Baby, my eyes wide open, so real now (Huh)
When we're in love, they make a big deal 'bout it (Huh)
You made a grave, I'll dig it out (Huh)
These words are never said
I came here to love you
Take me instead

[Refrain]
We always causin' natural disasters

Disasters, disasters, disasters, disasters
Disasters, disasters, disasters, disasters
Disasters, disasters, disasters, disasters
Disasters, disasters, disasters, disasters

[Interlude]

[Part II: Aura]


I think that we should listen to
All of the signs that this love provides
We know all is forgiven
Once you hear the truth from me and not the lies
I won't put my pain on you
Pain on me, this pain of you
Imagination
Vibrate with me 'cause I see what you're seein'
Know you see all of the colors
How 'bout you level me up?
In the bedroom
Come and get under the covers
So we can be one (Be one, huh)

And when you feel me all around you say it
Rollin' all around 'til you can't take it
Ain't goin' nowhere, girl, just face it
You want the same thing, love
And now we got it (Now we got it, now we got it)

[REF.:]
Ooh
And now we got this aura (Huh)
I gotta get this off (Huh)
You know you all mine
You're all mine
And now we got this aura (Huh)
I gotta get this off

(Huh) You know you all mine
(Huh) You know you all mine


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet