Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - All I Want

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All I Want".
3. Video është e këngës "All I Want", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - All I Want  (Feat. Tyga)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T05:00:02+00:00[Intro: Chris Brown]
Next time, when you look at me (Oh)
Throw it back when you look at me (Oh yeah)
Next time, when you look at me (Oh whoa)

[Verse 1: Chris Brown]
Is it on? Is it on 'til it's gone?
If they put me in the cuffs, if I'm locked behind the wall
If I never ever balled, if I ever lose it all
If my pockets gettin' small, would you treat me like they tall?
I gotta know, you make a wish, I check it off the list
Don't gotta ask for kiss, went and tell to your lips
Said that I ain't spendin' time, I put it on your wrist
So go and tell your ex a real nigga took his bi**h

[Pre-Chorus: Chris Brown]
Word, for most men, these hoes a dream come true
But a dream girl is the girl that dreams of you
I got everything I need, all I want is you
That’s why a nigga still cuffin' when the season's through
Yeah

[Chorus: Chris Brown]
All I want is you
All that I want is you
All I want is you
All that I want is you
All I want is you
All that I want is you
All I want is you
All that I want is you

[Verse 2: Tyga]
Man, that pussy powerful, I fly you from Toronto
Come and live in L.A., we could see LeBron play (Swish)
And we sit, floor seat
Tom Ford on your feet
Diamonds like a wedding ring and your lashes on fleek (Yeah)
I'm a top dog, so I gotta get the top suite (Yeah, yeah)
Sweet, sweet, sugar cane, she gon' let me have a piece
Try to keep it lowkey, but they always want the tea (Yeah)
Babe, don't wake me up, she said it feel like a wet dream
Got you all iced out (Ice, ice)
Yeah, and your skin beautiful, what you need, a tenfold?
Turn the lights down (Lights out)
Yeah, I know you think I'm playin', no, that was just the same (Yeah)

[Chorus: Chris Brown & Tyga]
All I want is you (Agh)
All that I want is you (Yeah)
All I want is you
All that I want is you
All I want is you
All that I want is you
All I want is you
All that I want is you

[Verse 3: Chris Brown]
I pull your panties to the side, ease your mind
My pride aside, I'm tryna find the jewels hidden inside
Explore your mind, ain't one of these niggas just tryna hit it and slide
Started as a fling (Yeah), politicin' with a ting (Yeah)
Water locked up like a bing, but her finger got a ring
Chose a puppet on a string, but I woulda gave you wings
Backyard with the swing, cash money with the bling
Baby daddy from the birth
See a bird, heard he lookin' for me, too
'Cause of you, I won't give him what he deserves
Plus you gave him your heart, don't break your word
And if life is tryna teach me a lesson, just know I've learned (I've learned), yeah

[Chorus: Chris Brown]
All I want is you
All that I want is you
All I want is you
All that I want is you (All I want is you)
All I want is you ('Cause all I want is you)
All that I want is you (You, want is you)
All I want is you (Ooh)
All that I want is you (I want it)

[Outro: Chris Brown]
Next time, when you look at me (Oh)
Throw it back when you look at me (Oh yeah)
Next time, when you look at me (Oh whoa)
I'ma show you how it's goin' down
Since me and you met, it was goin' down
When you hop up in that bed, it was goin' down
This how me and you flex, now it's goin' down
You know how it's goin' down


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet