Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Red

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Red".
3. Video është e këngës "Red", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Red  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T05:00:02+00:00That's one small step for man
One giant leap for mankind
Columbia, Columbia, this is Houston AOS, over
(Columbia)

Can I? Wait, can I? Should I?
Rewind, just remind me that I'm down
Knocked down
And it's your year
I should have realized, realized, from the beginnin'
You right, you right with that, baby (Huh)
Yes, I know you better
Girl, nobody else matters

If you stay away from me too long, I
I might swim for it
If you keep your love from me, girl, I might
I might just keep going
'Round and 'round in circles
Could you stop f**kin' with my head?
'Cause I see the color purple
Don't break my heart

[REF.:]
Don't wanna see
Red, red (Don't wanna see)
Red (Oh, no, no, no)
Don't wanna see, see
Red
Eyes turnin' blurry
I don't want this, bringin' down a part of me
(Don't wanna see)

Don't wanna go back and forth, back and forth
And you know it's a waste of time, baby
To get through to you, oh-whoa
You keep arguin' always 'bout the same thing
But you don't mean it, no, no
And I can't believe that you be so cold
You can't even keep a low pro'

If you stay away from me too long, I (Stay away from me)
I might swim for it
If you keep your love from me, girl, I might
I might just keep going (Ooh)
'Round and 'round in circles
Could you stop f**kin' with my head? (Head)
'Cause I see the color purple (Ooh)
Don't break my heart (Ooh)

[REF.:]
Don't wanna see
Red, red (Baby, I don't wanna see)
(Don't wanna see)
Red (Ooh, ooh, ooh)
Don't wanna see, see
Red (Ooh, ooh)
Eyes turnin' blurry
I don't want this, bringin' down a part of me
(Don't wanna see)

[Guitar Solo]

[REF.:]
Don't wanna see
Red (Don't wanna see)
Red (Ooh, ooh, ooh)
Don't wanna see, see
Red (Ooh, ooh)
Eyes turnin' blurry
I don't want this bringin' down a part of me (Yeah)
(Don't wanna see, see)

Bringin' down a part of me
Ooh
Red


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet