Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Come Together

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Come Together".
3. Video është e këngës "Come Together", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Come Together  (Feat. H.E.R)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T05:00:04+00:00[Verse 1: Chris Brown & H.E.R.]
Stay the night, fall in love, it's on the table
If you know, what I mean, don't be afraid, no
Lay your cards, front of me, if you're able
And you might (Might), might get what you want tonight (Oh)

[Pre-Chorus: Chris Brown]
I can't say that I never dreamed of touchin' on you
Ain't that what wild dreams are made of? (Ooh, oh yeah)
So many feelings involved
We can't pretend, don't play it off
I wanna feel everything and I want you, whoa

[Chorus: Chris Brown & H.E.R.]
And I want you, babe
Ooh, and I can't lie (Yeah)
And I want you, babe
If we could, then we should just
Come together, babe

[Verse 2: H.E.R., Chris Brown & Both]
You and I, it's alright, it's perfect timing (Oh, for it)
You've been waitin', and I'm anxious for you to dive in (Me too, uh)
I'm doin' for you, what I wouldn't do for anybody
So you might (I might), might get what you want tonight

[Pre-Chorus: H.E.R.]
I won't say that I, never dreamed of touchin' on you (On you)
Ain't that what wild dreams are made of? Yeah, yeah
So many feelings involved
We can't pretend, don't take it off
I wanna feel everything, I want you, oh

[Chorus: Chris Brown & H.E.R., H.E.R., Chris Brown]
And I want you, babe (Want you, baby)
Ooh, and I can't lie (Yeah)
And I want you, babe (Woo)
If we could, then we should just
Come together, babe

[Bridge: Chris Brown & H.E.R., Chris Brown]
We should (Come), come together, baby (Oh, please come)
Oh, so don't, don't make wait, wait
We on the same page, you know ain't nothin' in the way, babe
The way that I want you, you

[Chorus: Chris Brown & H.E.R., Chris Brown]
And I want you, babe (Want you, but won't tell, no)
Ooh, and I can't lie (Ooh, no)
And I want you, babe (Baby)
If we could (Could), then we should (Should) just
Come together, babe

[Outro: Chris Brown]
Ooh, ooh
Come together, babe
Come, come, yeah


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet