Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Indigo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Indigo".
3. Video është e këngës "Indigo", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Indigo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T05:00:01+00:00



Hol' up
Baby, what you want to do tonight
What you got for me to try?
Baby, what you want to do tonight?
What you got for me to try?
OG Parker

Should I hit the town? (Ayy)
Pull up at the strip (Skrrt, skrrt, ayy)
Fuck up a check, yeah
Show 'em how I live, yeah
Link on my neck (Link on my neck)
I got 'em on deck (I got 'em on deck)
But they don't know you already at the crib
'Cause you nasty, babe
You do everything I like
But you classy, babe
And your spirit, just my type
Oh, you nasty, babe
You do everything I like
Yeah, you nasty, babe
You nasty, baby

Frequency, you freaky when we in the bed
Yoga, fit pilate body, shawty, yeah
I can spot your curves with no infrared
Level to me, baby, open my third eye
That's my baby, she woke
She my little chico
When I'm with her, we go
I found my light
And the way that she go
Now wherever I go
I look around and the colors so bright

[REF.:]
Green, rolled up in leaves
Yellow mood ring
Purple light like a beam
I dream in indigo
Baby, what you wanna do tonight? (Ayy, yeah, uh)
What you got for me to try? (Baby, ah)
We ain't letting shit f**k up our vibe, no
Pussy fire, it's a vibe, times 10

'Cause you nasty, babe
You do everything I like
But you classy, babe
And your spirit, just my type
Oh, you nasty, babe
You do everything I like
Yeah, you nasty, babe
You nasty, baby

Frequency, you freaky when we in the bed
Yoga, fit pilate body, shawty, yeah
I can spot your curves with no infrared
Level to me, baby, open my third eye
That's my baby, she woke
She my little chico
When I'm with her, we go
I found my light
And the way that she go
Now wherever I go
I look around and the colors so bright

[REF.:]
Green, rolled up in leaves
Yellow mood ring
Purple light, like a beam
I dream in... (Ow!)

I still believe that we don't die (No, we don't)
So many questions, don't know why-y-y
I think I knew you in my other life
When I'm with you, I feel alive
(Baby girl, you open)

Open my third eye (Ayy)
That's my baby, she woke (Ooh)
And she my little chico (Whoa)
When I'm with her, we go (We go)
I found my light
And the way that she go (Ooh, yeah)
Now wherever I go (Ooh)
I look around and the colors so bright

[REF.:]
Green, rolled up in leaves (Oh-whoa)
Yellow mood ring (Ooh, no no)
Purple light, like a beam (See what that purple like)
I dream in indigo

Baby, what you want to do tonight?
What you got for me to try?
Baby, what you want to do tonight?
What you got for me to try?


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004




Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet