Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Chris Brown - Greatness

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Greatness".
3. Video është e këngës "Greatness", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Greatness  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00- (feat. T-Pain)
[Verse 1:]
you see what I\\\'m sittin on
you should be sittin on D\\\'s
right in front of the club (yeah)
Shawty what you sippin on
you see me gettin grown
so baby just show me some love (yeah)
i want a girl like you
i can tell you lookin for a dude like me
if you smell what i\\\'m cookin
let me know if you wanna ride
\\\'cause i ain\\\'t got nobody on my passenger\\\'s side

[Verse 2:]
baby i\\\'m just hittin on ya
i wanna get to know ya
i don\\\'t wanna waste ya time
and i\\\'mma keep it real with you
i wanna deal with you
even if it\\\'s for one night
i want a girl like you
i can tell you lookin for a dude like me
if you smell what i\\\'m cookin
i came to have some fun
i\\\'ll be on the dance floor whenever you done

[Bridge:]
shawty you\\\'re the one
i gotta get you
gotta get with you
i can do this
where you runnin to girl
i got the plan
the beach with the sand
and you got the man
right in front of you girl
when you move it to the left
move it to the right
make me wanna say
whooah [4x]

[Chorus:]
now shake ya body
shake it, shake it, shake it, shake it [x2]
shake ya body
shake it, shake it, shake it shake it [x2]
STOP!
Uh Oh
keep goin!
shake ya body
shake it, shake it, shake it, shake it [x2]
shake ya body
shake it, shake it, shake it shake it [x2]

[Verse 3:]
shawty what we sittin for
we can hit the door
right into the maserati
i ain\\\'t know you was super fine
u got them super thighs
i\\\'mma need a SUV
girl i got my city on lock
if you messin with me you gonna end up at the top
and it won\\\'t stop
baby tell me what you wanna see
\\\'cause you ain\\\'t never met a dude more freaky than me

[Verse 4:]
girl i see they hatin on you
just keep on skatin on \\\'em
now and later gaters on ya feet
i got what you waitin for
girl i\\\'mma take you home
and let you go crazy on me
i got my city on lock
messin with me you gone end up on top
i came to have some fun
i\\\'ll be outsid in the car when you done

[Bridge]

[Chorus:]
now
shake ya body
shake it, shake it, shake it, shake it [x2]
shake ya body
shake it, shake it, shake it shake it [x2]
[untill fade]


Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet