Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chris Brown - Doublemint Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


It's you
And me
Movin at the speed of light into eternity (yeah)
Feel the melody and rhythm of the music around you, around you
I'm a take you there
I'm a take you there
So don't be scared
I'm right here
Ya ready
We can go anywhere, go anywhere
But first it's your chance
Take my hand
Come with me
Double your pleasure
Double your fun
It's the right one
The Doublemint gum
Double your pleasure
Double your fun
It's the right one
The Doublemint gum
Refreshen your life mint
It's the right mint
The Doublemint gum, gum
Double your pleasure
With Doublemint Doublemint gum
From Lyrics ManiaNuk kemi video për këtë këngë.


Chris Brown
Publikimi: 01/01/2007


Chris Brown - Doublemint
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Doublemint".
3. Video është e këngës "Doublemint", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:


Komente 0