Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Chris Brown - Golden Girl

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Golden Girl".
3. Video është e këngës "Golden Girl", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Golden Girl  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Your place mid-night
When I come through
I ring ya doorbell twice
When I come through
I do the things you like like
Like I'm room service
And don't you take me
But every chick
Tryna take all your shit
Coz I aint even tryna
Get none of yo shit
Please I don't want none
Of your shit

[Chorus]:

Don't be start struck
When we go on under these covers
You can have have a bit
Of my hand cuffs
Man a boy just playin along
LyricsI'll give it to you proper
Play nurse and you play doctor
Boy you know I got ya (hah)
I know what you like

You like the way I shine
I'm 10 times parta a dime

My golden girl
My golden girl

I've got my shit together
Even with a chick get a grip
With hips like this

My golden girl
My golden girl

Freeze,
You aint ever had a girl like me
If you think
That I'm lying test me, you'll see
That I'm good on that anger please
I'm gonna show you how to break it down
Youve been given none of my love to you
So don't be start struck

[Chorus]:

Don't be start struck
When we go on under these covers
You can have
Have a bit of my hand cuffs
Man a boy just playin along
I'll give it to you proper
Play nurse and you play doctor
Boy you know I got ya (hah)
I know what you like

You like the way I shine
I'm 10 times parta a dime

My golden girl
My golden girl

I've got my shit together
Even with a chick get a grip
With hips like this

My golden girl
My golden girl

You like the way I shine
I'm 10 times parta a dime

My golden girl
My golden girl

I've got my shit together
Even with a chick get a grip
With hips like this

My golden girl
My golden girl


Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet