A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Christina Perri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  65
  • Emri i Vërtetë:
  • Christina Judith Perri
  • Vendlindja:
  • Philadelphia 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Christina Perri është një këngëtare e huaj shumë e njohur. Christina Judith Perri is an American singer-songwriter and musician from Philadelphia. Her debut single "Jar of Hearts" charted after it was featured on the Fox television show So You Think You Can Dance in 2010. The single went on to sell over 3 million copies in the United States and was a hit around the world. In the UK, it reached number three on the charts and spent over 3 months in the UK Top 40. A few months later, Perri released her firs...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ciara

Jordin Sparks

Miranda Lambert

Kat Deluna

Carly Rae Jepsen

Malù

Natalia Kills

Leona Lewis

Anahi

Alessandra Amoroso


Tags: Christina Perri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019