Më mbaj mend (për 1 muaj)

Christos Cholidis

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Greqi 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
Christos Cholidis është një këngëtar i huaj i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pantelis Pantelidis

Berksan

Nick Kamarera

Philippe

Claude Kelly

Tose Proeski

Baris Akarsu

Alfonso Herrera

Ismail Yk

Ceza

Tags: Christos Cholidis, Χρήστος Χολίδης


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet