Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Emri i Vërtetë:
  • Shpetim Sopjani
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Cigga është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shpetim Sopjani (CIGGA) eshte nga Prishtina (Vranjevc). Me date 1 dhjetor 2019, Cigga publikon albumin "Mixtape 13". Më datë 4 Shtator 2020, Cigga publikon videoklipin "Gang Bang". Më datë 8 Shkurt 2021, Cigga publikon videoklipin "Loco". Teksti i këngës u shkrua nga Cigga, ndërsa orkestrimi u punua nga RZON. Produksioni audio u realizua nga RZON....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

Mixtape 13 (2019)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Cigga, Shpetim Sopjani

Komente 0