A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Çiljeta - Vetem Ti


Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Arrangement:

Adrian Hila

Song from the album:

"Vetem Elrodi"

Song from the album:

"Gjitmone Elrodi"

Song from the album:

"Auto Hits"

Song from the album:

"Tekila"

Participating in

Top Fest 2


Jo nuk dua te me shohin rruges kur kaloj
Une kam lindur dhe do vdes me ty
Jo nuk dua te me flasin e te me shikojn
Dua te me flasesh vetem ti

Me bezdisin fjalet e kota çunat kur i thone
Me pelqejn genjeshtrat qe thua ti
Me makina te bukra vijn te kembet me ndalojn
Se kupton se fati im je ti ti ti

Ti ti ti vetem ti ti ti vetem ti
Me fal mua dashuri vetem ti
Ti ti ti vetem ti ti ti vetem ti
Me do vertet dhe une e di
Vetem ti oh

Jo nuk dua te me shohin rruges kur kaloj
Une kam lindur dhe do vdes me ty
Jo nuk dua te me flasin e te me shikojn
Dua te me flasesh vetem ti

Me bezdisin fjalet çuna kur i thone
Me pelqejn genjeshtrat qe thua ti
Me makina te bukra vijn te embet me ndalojn
Se kupton se fati im je ti ti ti

Ti ti ti vetem ti ti ti vetem ti
Me fal mua dashuri vetem ti
Ti ti ti vetem ti ti ti vetem ti
Me do vertet dhe une e di
Vetem ti oh (x3)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019